Ogłoszenie

OGŁOSZENIA
Poszukiwani: nowi userzy
Warto przeczytać: wszystko
Gospodarze: Sawassas
Strażnicy: brak

#1 2008-09-14 19:25:14

Sawassas

Gospodarz

3497935
Zarejestrowany: 2008-09-14
Posty: 11
Punktów :   

Ulubiona rasa

No właśnie, jaką najbardziej lubicie rasę? Czy są to elfy, krasnoludy, mroczne elfy, mroczne krasoludy, pół elfy, pół krasnoludy, orkowie, ludzie, czy co tam jeszcze? Za co je lubicie?

Ja najbardziej lubię elfy. Ta ich zręczność, wygląd, zachowanie i ogólnie mają coś co lubię. Robią na mnie miłe wrażenie. Gdybym miał głosować na drugie miejsce to chyba by padło na mroczne elfy lub krasnoludy. A może jeszcze coś innego? Nie wiadomo


"Widzicie go? Rycerz chędożony. Herbowy. 3 lwy w tarczy! 2 srają, a trzeci warczy!"

Offline

 

#2 2009-05-16 22:46:20

Ahmed

Przybysz

12061865
Skąd: Z Miasta Bogów.
Zarejestrowany: 2009-05-16
Posty: 1
Punktów :   

Re: Ulubiona rasa

Cóż, moją ulubioną rasą jest felyne, khajiit lub dla mniej kumatych, tzw kotołak. Nie nadają się na magów, lecz mogą być świetnymi złodziejami lub jeśli się uprzeć - wojownikami.

Tuż po khajiitach w moim spisie pojawiają się mroczne elfy. Polubiłam w nich niechęć do innych elfów i ogólnie do całego świata, która przejawia się wszędzie (chyba tylko z wyjątkiem serii TES). I tak samo jak kotołaki, nadają się na złodzieji (w moim odczuciu). Co ciekawe, spotkałam się z kilkoma nazwami tej rasy (tak samo jak z kotołakami, kolejny argument dlaczego lubie te rasy).

Na trzecim miejscu wszystkie jaszczuropodobne stworzenia. Smoki (?), Jaszczuroludzie i inne.


"Ten, który walczy z potworami powinien zadbać, by sam nie stał się potworem... Gdy długo spoglądamy w otchłań... otchłań spogląda również w nas..."
Fryderyk Nietzsche

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.si.pun.pl www.islanderzy.pun.pl www.legendarnishinobi.pun.pl www.notabene.pun.pl www.golden-dragon.pun.pl